Profesyonel Etsy
Danışmanlık Çözümleri

Etsy danışmanlık hizmetimiz ile sınırları ortadan kaldırıyoruz. Global bir pazar yeri olan Etsy’de ihracat yaparak ürünlerini dünyanın bir çok noktasına satmak isteyen girişimcilerimize, başarısı defalarca kanıtlanmış yöntemler ile destek oluyoruz. Bu güne kadar yüzlerce mağaza kurup başarıya ulaştırmış bir ekip ile sizde markanızı global pazarlarda büyütebilirsiniz.

Mağaza Açma

Mağaza açma aşamasından önce banka ve kimlik bilgilerinizi Etsy sistemine kaydediyor. Firmanızla ilgili önemli bilgileri Etsy sistemine entegre ediyoruz. Bu aşamaları tamamladıktan sonra pazar ve rakip araştırması ve ürün geliştirme konularına odaklanıyoruz.

Sektör Analizi

Sektör analizi, Etsy danışmanlık hizmetlerimizin ilk ve en önemli basamağı. Ürününüzün Etsy’deki pazar payını ülkelere göre kapsamlı bir şekilde analiz ediyoruz. Ardından rakiplerinizin mevcut fiyat skalasını ve genel satış oranını inceliyoruz.

Reklam Kampanyaları

E-ticaret için en önemli unsur; reklam. Reklamı iyi yapılmayan ürünün satışı da istediğiniz gibi gitmeyebilir. Etsy danışmanlık hizmetleri kapsamında ürünleriniz için en uygun reklam kampanyalarını tasarlıyor, müşterilerin geri dönüşlerinden yola çıkarak kampanyaların yeniden yapılandırılmasını sağlıyoruz.

Ürün Listeleme

Pazar yerleri her zaman dönüşüm odaklı çalışır. Dönüşümü belirleyen en önemli adımın organik görüntülenme olduğunu biliyoruz. Tüm liste girişlerinizi Etsy algoritmasına uygun olacak şekilde tasarlıyoruz.

Lojistik

Ürünlerin gönderim aşamasında her türlü lojistik dizaynın oluşturulması konusunda destek veriyoruz. Direkt olarak alıcıya ulaşan ürünler için ekspres kargo firmaları ile irtibatta kalıyor, yurt dışında depolandıktan sonra alıcıya ulaşan ürünler için ise Amerika ve Avrupa’nın bazı bölgelerindeki depolama servislerimiz ile müşterilerimize hizmet sağlıyoruz.

Ev Ve Yaşam Kategorisi

2023 yılında ev ve yaşam kategorisinde yönettiğimiz 12 mağaza ile 3745 adet sipariş 5.480.088 ₺ ciro gerçekleştirdik.

Takı Kategorisi

2023 yılında takı kategorisinde yönettiğimiz 8 mağaza ile 3591 adet sipariş 3.913.571 ₺ ciro gerçekleştirdik.

Duvar Dekorasyonu Kategorisi

2023 yılında duvar dekorasyonu kategorisinde yönettiğimiz 7 mağaza ile 4824 adet sipariş 7.682.466 ₺ ciro gerçekleştirdik.

Satış hedeflediğiniz pazar yerindeki ürünlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz veya paketiniz kapsamında size bizde ürün tavsiyelerinde bulunabiliriz. 

Kargolamada dikkat etmeniz gereken tüm teknik detayları aktarıyoruz. Kargo entegrasyonlarınıza yardımcı oluyoruz.

Evet. Danışmanlık kapsamındaki tüm çalışmaları bir eğitimde topladık. İlk tanışma toplantımızla beraber sizi kapsamlı eğitimimize dahil ediyoruz. Hem 45 günlük danışmanlık sürecine dahil olup, hemde süresiz kapsamlı eğitime dahil oluyorsunuz. Eğitim kapsamını görmek için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz. 

Danışan satın almış olduğu danışmanlık hizmetini veya canlı ders hizmetini, online olarak teslim aldığı günden itibaren 7 gün içinde aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilir.

Aldığı Danışmanlık hizmeti saati (varsa) veya Katıldığı ders saati (varsa) + %10 sistem kullanım ücreti ve komisyon bedeli hesaplanarak kalanı iade edilir.

 

Şu ana kadar ki hiç bir çalışmamızda başlangıçta başarı garantisi sunmadık fakat başardık. Satışa başladıktan sonra detaylı teknik analizlerle beraber aylık ziyaretçi ve dönüşüm rakam tahminlerini paylaşıyoruz.

Başarı garantisi için teknik analizin şart olduğuna inanıyor ve sayısal verilere her zaman güveniyoruz. Başarı hikayelerimizi görmek için referanslar sayfamıza göz atabilirsiniz.

Rhyme Export

Girişimcilik Paketi​ (1 Ay)

RHYME EXPORT

Kurumsal Paket (1 Ay)