ETSY Satış Eğitimi

Etsy'de hesap açtın fakat satış yapmakta zorlanıyor musun? Kapsamlı ETSY Eğitim Programı tam sana göre. Hazır eğitim paneli ile direkt izlemeye başla.

Kapsamlı
Eğitim İçeriği

Aşağıdaki Etsy eğitim içerikleri, konu başlıklarını temsil etmektedir. Her konunun altında eğitim içerikleri yer alır. 

Etsy satışlarıyla alakalı tüm sorunlarınızı çözüyoruz!

Yüzlerce Etsy danışmanlığında elde ettiğimiz tecrübenin hepsini bir eğitimde topladık. Video, PDF, ve canlı yayınlarla beraber Etsy’de ihracat yapma hedefi olan tüm girişimcilerin hedefini gerçekleştiriyoruz.

11 Video

2 Adet E-Kitap

Bu bölümde satışa yeni başlayan kişileri özellikle ilgilendiren, mağaza açılımı, tasarım, satıcı paneli gibi teknik konulara değinilmiştir.

6 Video

1 Adet E-Kitap

Bu bölümde Etsy'de en çok kullanılan teknik araçlarda başta eRank, Marmalead, Etsy Hunt, Alura gibi teknik araçlara değinilmiştir.

12 Video

6 Adet E-Kitap

Bu bölümde Etsy içerisindeki A-Z'ye kapsamlı pazar ve rakip araştırmasının nasıl yapılacağına dair konulara değinilmiştir.

12 Video

3 Adet E-Kitap

Bu bölümde Etsy içerisinde arama motoru optimizasyonu ve liste yapımına dair tüm konulara A-Z'ye değinilmiştir.

5 Video

Bu bölümde Etsy içerisindeki ürünlerin teknik analizlerinin nasıl yapılacağına ve reklam optimizasyon konularına değinilmiştir.

6 Video

1 Adet E-Kitap

Bu bölümde 2019'da halka arz edilen ve artık bir pazar yeri haline gelen Pinterest üzerinden, Etsy'e trafik çekme stratejilerine değinilmiştir.

8 Video

3 Adet E-Kitap

Bu bölümde Etsy içerisinde komisyonlar, vergilendirme, şirket kurma ve esnaf vergi muafiyeti gibi sıkça sorulan konulara değinilmiştir.

12 Video

2 Adet E-Kitap

Bu bölümde Amerika'da hesap açmak isteyen satıcılar için şirket kurulumunun nasıl yapılacağına dair konulara değinilmiştir.

10 Video

4 Adet E-Kitap

Bu bölümde ürünlerinizin kargo, vergilendirme ve fatura kesmek gibi satışınızı etkileyen tüm teknik detaylara değinilmiştir.

5 Video

3 Adet E-Kitap

Bu bölümde yeni açılan mağaza veya satış ölçeklemeye çalıştığınız mağaza ile alakalı lansman sürecine dair konulara değinilmiştir.

6 Video

1 Adet E-Kitap

Bu bölümde eğitim sonrasındaki satış sürecine ve müşteri ilişkilerine dair dikkat edilmesi gereken tüm teknik detaylara değinilmiştir.

5 Video

Bu bölümde eğitimdeki topluluğumuz ile beraber hafta yaptığımız canlı yayınlar ile Etsy içerisindeki teknik konulara değinilmiştir.

Ahmet Eren Lapanta
Ahmet Eren Lapanta
Kapsamlı Etsy eğitimi için teşekkür ederim. Açıklayıcı ve uygulayıcı anlatımlar gerçekten başarıya götürüyor. Allah razı olsun sevgiler hocam
BANABİ VİP TURİZM LTD. ŞTİ.
BANABİ VİP TURİZM LTD. ŞTİ.
İhsan Bey'den aldığım eğitim son derece akıcı ve anlaşılırdı. Kendisi tıpkı bir öğretmen gibi titizlikle konuları anlattı, anlamadığım yerde tekrar tekrar yorulmadan bilgilerini aktardı. Amazon için farklı bir kişi ve kurumdan eğitim almıştım maalesef aynı şeffaflığı ve detaylı anlatımı onlarda göremedim. Eğitime başlamadan açıkçası bende çok fazla soru işareti vardı ama İhsan Bey bunları bilgisi ve aktarımıyla çürüttü. İhsan Bey'e her şey için teşekkürü bir borç bilirim.
Fırat Boyraz
Fırat Boyraz
Kasım ayında aldığım kapsamlı eğitimden çok memnun kaldım verdiğiniz kapsamlı bilgiler için teşekkürler İhsan bey
Can
Can
İhsan beyle etsy için yaptığımız danışmanlık sonrası hizmet almaya başladık kendisi gerçekten işinin ehli ve işinde kendisi gibi danışanlarını başarıya ulaştırmak için elindem geleni yapıyor oldu bittiye getirmiyor ilgisinden dolayı ve bize sağladığı kazançlarından dolayı gerçekten kendisine minnatarız başarılarının daim olmasını dileriz.
Dursun Tolga Tüfenk
Dursun Tolga Tüfenk
Bana gerçekten şirket açılış konusunda çok güzel yardımcı oldu. Ne zaman sorunla karşılaşsam veya bir işlem olsa saat kaç demeden ne yapılması gerekiyorsa elinden gelenin fazlasıyla yaptığını söyleyebilirim. Gayet ilgili bir şekilde tüm süreç boyunca bana samimiyetle destek olmuştur fazlasıyla tavsiye ederim.
Eser Emre Bakır
Eser Emre Bakır
Verdiğiniz kapsamlı hizmet için teşekkürler
çağla ırmak
çağla ırmak
Ben ihsan Bey'in bir çok danışmanlık firmasından daha samimi ve bilgili olduğunu dusunuyorum. Kendisi için anme hizmeti yapıyor desem az gelir. Ne ögrendiysem onun içeriklerinden öğrendim. Üstelik yıllarca bu hizmeti youtubedan ücretsiz yapti. Ben 1 yıldır aşinayim.Bu danışmanlıktan ekmek yemeyi çoktan hakettigini düşünüyorum. Ben bile bir arkadasima mağaza açsam para alasım geliyor 😂 çünkü iş mağaza açmakla bitmiyor. İnsanların sabrı da bu konuda çok önemli ve gerçekten çok baş şişirici bir dönem. Burada biri şikayet etmiş . Yani o kadar insan biraz da olsa iş yapabildiyse bence kötü iftira atmak yerine sabıra , ürün seçimine ve çalışmaya bakmak lazım derim. Yoksa buyrun açın benim magazami da ben de para kazanayım diye birşey kesinlikle yok. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Ve bilgilerinden yararlanabildigim için kendimi şanslı hissediyorum. Sevgiler .
La Passion Home
La Passion Home
Etsy ile ilgili bir girişime başlarken insan gerçekten çok şeyden tedirgin oluyor ve korkuyor her yeri araştırıyorsunuz ama ben çok şanslıydım ihsan beyle karşılaştım gerçekten hayatımdaki nadir şanslarımdan biri oldu. Her konuda her zaman o kadar yardımcı ve destek oldu ki şu anda kardeşim gibi seviyorum. En önemlisi yardımları net ve anlaşılır olmasaydı benim için çok zor olan gerçekten başarabilecek miyim diye çok düşündüğüm bir konuyu benim için kolay kıldı tek geçerim hiç başka bir araştırma yapmaya gerek yok. İyi ki diyorum ayrıca sunulan hizmet videolar her şey net ve gerçekçi Buda çok önemli. İçiniz rahat bir şekilde yardım alabileceğiniz en güzel yer burası. İyi ki varsınız iyi ki iyi ki🥰

Hemen izlemeye başla!

Eğitim ile birlikte mağazanızı beraber açalım ve ilk ürününüzü birlikte yükleyelim. Sorularınız varsa 30 dakika ücretsiz görüşelim. 

Sıkça Sorulan Sorular

Eğitim içeriği ile alakalı merak ettiğiniz tüm soruları hazırladık. 

Hayır. Eğitim içerisindeki tüm videolar, öğrenci öğretim sistemine kayıtlıdır ve süresiz olarak izleyebilirsiniz. Eğitimi satın aldığınızda sınırsız soru-cevap ve panel desteği sağlanır.

Eğitim içerisinde video desteği ve 270 sayfalık e-kitap ile beraber destek sağlıyoruz. Ayrıca eğitime özel bir Whatsapp ve discord grubumuz ile anlık soru-cevap desteği sağlıyoruz.

Evet. Yeni eklenen konular ile eğitimi sürekli olarak güncelliyoruz. (Son güncelleme 17 Ocak)

Hayır. Eğitim içerisinde her hafta canlı yayınlar ile beraber belirli konular üzerinde güncel anlatımlar sağlıyoruz. Ek olarak eğitim içerisinde yer alan QUIZ'ler ile beraber konuların pekiştirilmesi için sınavlar hazırlıyoruz.

Doğru tekniklerle açılan tüm hesaplar satışına devam eder. Bazen belirli aralıklar içerisinde Etsy'de hesap kapanma durumları olabilmektedir. Bu eğitim içerisinde hesabınızın kapanmaması için gereken tüm teknik detayları anlatıyoruz. 

Eğitim için videolu öğretim sistemi tasarladık. Sayfa içerisinde bulunan link üzerinden satın alım yaptıktan sonra, eğitim paneline giriş sağlayabiliyorsunuz.