Categories
Etsy Satış Yapmak

Ev dekorasyon ürünleri neredeyse her çevrimiçi alışveriş sitesinde en çok satanlar arasında yer alır. Çünkü her insan yaşam alanını güzelleştirmek ve daha yaşanabilir kılmak ister. Böylesine talep gören bir kategori tabi ki Etsy’de de ev dekorasyonu trendleri bir hayli popüler. Hatta bu sebeple “Etsy üzerinden ne satılır?” diye merak edenlere de verebileceğimiz en güzel cevaplardan birisidir. Bundan dolayı bugün ev dekorasyon trendlerinden bahsedeceğiz. Fakat bizi takip ederek çok daha fazlasını öğrenebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Çünkü Rhyme Export ekibi olarak hem Etsy danışmanlık görüşmelerimizde hem de Rhyme Export YouTube kanalımızdaki eğitim videolarımızda satış yapmak ve gelir artırmanın yollarını sizinle paylaşıyoruz.

Etsy Ev Dekorasyon Trendleri

İnsanların yaşadığı yeri güzelleştirme aşkı, onları dekorasyon ürünleri almaya yöneltir. Özellikle yaratıcı, benzersiz ve kişiliğimizi yansıtan ürünler bizi daha çok cezbeder. En güzelinin peşinde olan insanlar için Etsy en doğru duraktır. Çünkü Etsy’de ki binlerce satıcı el yapımı yaratıcı ürünlerini sergilerler. Geçen yıla oranla iki katına çıkan el yapımı mobilya aramaları, talebin daha da artığını bize kanıtlıyor. Satış yapmak isteyip ne satacağınızı bilmiyorsanız Etsy müşterileri arasında popüler olan şu ürünlere bakabilirsiniz:

Eğlenceli Objeler

Zaman geçtikçe sanata ve objelere olan bakış açımız da evrim geçirdi. Bu evrimle birlikte insanlar artık ağır ve ihtişamlı objelerden hızla uzaklaşmaya başladı. Bunun yerine daha renkli, esprili ve eğlenceli objeler popülerleşmeye başladı. Bundan dolayı Etsy’de de eğlenceli objelere olan talep çok daha fazla. Eve bambaşka bir hava katabilen avizeler, aynalar, mumlar çağdaş sanatı en iyi taşıyan objeler arasında. Eğer bu tarz ürünlerde yaratıcılığınızı konuşturabilirseniz müşterilerin dikkatini çekeceğiniz aşikar.

Doğal Ürünler

Etsy’de ki her müşterinin farklı zevklere sahip olabileceği çok açık bir gerçek. Bu sebeple bazı müşteriler renkli parçalar yerine daha sakin ve doğal olanları tercih ederler. Sakinleştirici bir etkiye sahip olan nötr renkler, ev dekorasyon ürünleri için oldukça uygundur. Özellikle keten kumaşlar, ahşaplar ve ham seramik dokular bu ürünlerle muhteşem bir uyum içinde olabiliyorlar.

Gradyan Objeler

Ombreli görüntüler son yıllarda her yerde karşımıza çıkmaya başladı. Açık tonlardan koyu tonlara yumuşak bir geçişin hakim olduğu objeler de alıcıların beğenisini kazanıyor. Fakat bu trend aynı zamanda duvar kağıdı gibi makro ölçekli ürünlerde de kullanılıyor. Yaratacağınız gradyan objeler, zevk sahibi müşterilerinizin kalbini kazanmaya yetecektir.

İşlevsel Mobilyalar

Günlük hayatta o kadar çok uyarana maruz kalıyoruz ki bir yerden sonra sakinleşmek ve kafamızı boşaltmak istiyoruz. Bu durum ev modasında da kendini gösteriyor. Çok fazla objenin olduğu kalabalık evler yerini daha sade ve ferah mekanlara bırakmaya başladı. Bunu başarmadaki en büyük rol ise hiç kuşkusuz işlevsel mobilyaların. Katlanabilir veya farklı amaçlarla kullanılabilir küçük fakat işlevsel mobilyalar çağdaş insanın vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Minimalist Tasarımlar

Çağımızın en büyük trendlerinden biri kesinlikle minimalizmdir. Modayı olduğu gibi dekorasyon sektörünü de etkisi altına alan minimalizm, “Az çoktur.” felsefesiyle herkesi büyülemeye devam ediyor. Cesur renkler veya detaylı tasarımlar yerine sade bir çizgide ilerlemeniz, iyi kazanan bir Etsy satıcısı olmanıza katkı sağlayacaktır.

Etsy ev dekorasyon trendlerine değindiğimiz içeriğimizi burada sonlandırıyoruz. Anlattıklarımızın “Etsy ev dekorasyonu trendleri kategorisinde ne satılır?” sorusuna da harika bir cevap olduğuna eminiz. Eğer bu küresel pazarda satış yapmak ve gelirinizi artırmak istiyorsanız Etsy eğitim videolarımıza ve blog yazılarımıza göz atmayı unutmayın. Ayrıca Rhyme Export olarak verdiğimiz Etsy danışmanlık hizmetiyle size çok daha profesyonel bir satış süreci sunduğumuzu hatırlatmak isteriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir