test1

ETSY Satış Eğitimi

Etsy'de hesap açtın fakat satış yapmakta zorlanıyor musun? Kapsamlı ETSY Eğitim Programı tam sana göre. Hazır eğitim paneli ile direkt izlemeye başla.

Etsy satışlarıyla alakalı tüm sorunlarınızı çözüyoruz!

Yüzlerce Etsy danışmanlığında elde ettiğimiz tecrübenin hepsini bir eğitimde topladık. Video, PDF, ve canlı yayınlarla beraber Etsy’de ihracat yapma hedefi olan tüm girişimcilerin hedefini gerçekleştiriyoruz.

Kapsamlı
Eğitim İçeriği

Aşağıdaki Etsy eğitim içerikleri, konu başlıklarını temsil etmektedir. Her konunun altında eğitim içerikleri yer alır. 

11 Video

2 Adet E-Kitap

Bu bölümde satışa yeni başlayan kişileri özellikle ilgilendiren, mağaza açılımı, tasarım, satıcı paneli gibi teknik konulara değinilmiştir.

6 Video

1 Adet E-Kitap

Bu bölümde Etsy'de en çok kullanılan teknik araçlarda başta eRank, Marmalead, Etsy Hunt, Alura gibi teknik araçlara değinilmiştir.

12 Video

6 Adet E-Kitap

Bu bölümde Etsy içerisindeki A-Z'ye kapsamlı pazar ve rakip araştırmasının nasıl yapılacağına dair konulara değinilmiştir.

12 Video

3 Adet E-Kitap

Bu bölümde Etsy içerisinde arama motoru optimizasyonu ve liste yapımına dair tüm konulara A-Z'ye değinilmiştir.

5 Video

Bu bölümde Etsy içerisindeki ürünlerin teknik analizlerinin nasıl yapılacağına ve reklam optimizasyon konularına değinilmiştir.

6 Video

1 Adet E-Kitap

Bu bölümde 2019'da halka arz edilen ve artık bir pazar yeri haline gelen Pinterest üzerinden, Etsy'e trafik çekme stratejilerine değinilmiştir.

8 Video

3 Adet E-Kitap

Bu bölümde Etsy içerisinde komisyonlar, vergilendirme, şirket kurma ve esnaf vergi muafiyeti gibi sıkça sorulan konulara değinilmiştir.

12 Video

2 Adet E-Kitap

Bu bölümde Amerika'da hesap açmak isteyen satıcılar için şirket kurulumunun nasıl yapılacağına dair konulara değinilmiştir.

10 Video

4 Adet E-Kitap

Bu bölümde ürünlerinizin kargo, vergilendirme ve fatura kesmek gibi satışınızı etkileyen tüm teknik detaylara değinilmiştir.

5 Video

3 Adet E-Kitap

Bu bölümde yeni açılan mağaza veya satış ölçeklemeye çalıştığınız mağaza ile alakalı lansman sürecine dair konulara değinilmiştir.

6 Video

1 Adet E-Kitap

Bu bölümde eğitim sonrasındaki satış sürecine ve müşteri ilişkilerine dair dikkat edilmesi gereken tüm teknik detaylara değinilmiştir.

2 Video

Bu bölümde eğitimdeki topluluğumuz ile beraber hafta yaptığımız canlı yayınlar ile Etsy içerisindeki teknik konulara değinilmiştir.

Sorularınız mı var?

30 dakika
Ücretsiz Görüşme